Raiko Palm

Ehitusinsener, ettevõtja

Võistlusklass: Hobisõitja

Kui tihti ja just eriti talvel tundub, et maapiirkonnas elamine on enamjaolt raske, hall ja tüütu, siis üks asi, mis minule talvise Võrumaa juures meeldib, on see, et siin asub Adrenalin Arena.

Tundub uskumatuna, et selline ainulaadne, ka meie lähinaabrite seas populaarne ja hinnatud spordikompleks, on püsti pandud just meie oma Sõmerpalu metsade vahele.

Adrenalin Arena on parim võimalik koht, mis võib talvel ühe krossihuvilise kasutuses olla – mõnusa ülesehitusega ning igapäevaselt hooldatud ja kastetud rada, mugavad tugiteenused, hea seltskond ning super teenindus.

Kuigi käesolev hooaeg algas paraja ehmatusega – rada tundus esmatutvusel minusuguse töristaja jaoks üleliia keerulisena, siis ka selle rajaga sai lõpuks harjutud ning hilisemad rajavariandid on läinud järjest ja järjest paremaks.

Käesoleva hooaja juures on tore ka see, et lisaks väikestele krossihuvilistele on tihti eraldatud ka hobi- ja saavutussportlaste grupid. See annab võimaluse Eesti parimatele sõitjatele jalgujäämise vältimise asemel nende treeningut raja kõrvalt jälgida ning hiljem proovida nähtut, küll ebaõnnestunult, aga ikkagi järgi teha.

Scroll to Top