Adrenalin Arenal sõidetakse sel aastal 3-etapiline Adrenalin Arena Baltic Master Cup 2016

Sel talvehooajal sõidetakse Adrenalin Arena Baltic Master Cup 2016 – I etapp 10 jaanuaril 2016.a. Halli uksed on avatud nii tippsportlastele, hobisõitjatele kui ka naistele. Eraldi võistlusarvestus on kuues klassis: MX A, MX BC, MX DE, WOMEN, Pitbike A ja Pitbike B

Sõitjad jaotuvad MX masinaklassidesse EMF TOP200 gruppide järgi (seisuga 16.09.2015), MX A masinaklassi sõitjad võistlevad MX A klassis, MX B ja MX C omad aga sõidavad MX BC klassis. MX D ja MX E sõitjad võistlevad MX DE klassis. WOMEN klassis aga ootame kõiki tüdrukuid ja naisi võistlema endale sobiva MX rattaga.
Pitbike A jA B klassid koostatakse võistluspäeva hommikul peale kvalifikatsiooni lõppu. Kvalifikatsiooniaegade põhjal paigutuvad 15 esimest sõitjat klassi Pitbike A ja ülejäänud võistlejad klassi Pitbike B

Võistlusteks registreerimine toimub www.msport.ee kodulehel. Regamise hind on sel korral 30€-40€ (oleneb masinaklassist), kohapeal regajatele lisandub 10€.
Pealtvaatajaid ootavad ees põnevad sõidud, kuumad joogid ja soe söök. Esimese sõidu stardipuu langeb kl 13.00 ja pileti hind on 5€.

Kokku sõidetakse kolm etappi: 10. jaanuar, 14. veebruar, ja 13. märts

Adrenaliinirohkeid elamusi,