Lastepäev Adrenalin Arenal

Uus aasta Adrenalin Arenal algab taas vinge lastepäevaga!
Reedel, 3. jaanuaril, kohe hommikul ootame rajale neid, kel eelnev motokrossi kogemus puudub. Nimelt pakub Adrenalin Arena koostöös Motokrossipisikuga võimalust lastele teha tutvust motokrossiga. Kasutada on mitmed erineva suurusega rattad, seega ootame nii päris pisikesi kui ka juba vanemas koolieas lapsi esimesele sõidule Euroopa suurimas motokrossi sisehallis. Muidugi on koha peal juhendajad ja sõiduvarustus, et esimene sõit võimalikult turvaliseks teha. Pool tundi mootorrattasõitu maksab 15€ ning vajalik on eelregistreerimine: hannes@pyyne.ee, lisainfot saab ka telefonil 529 6556 (Hannes Prikk)!
Samal ajal ootame rajale ka oma rattaga väikseid krossisõpru, kel EELNEV VÕISTLUSKOGEMUS puudub ning tavapäevadel sõitmiseks kogemust veel liiga vähe on, oma rattaga tulijad ette registreerima ei pea!
Kohe peale lastehommikut algab Adrenalin Arena Cup lastele II etapp, kuhu on tänasel päeval registreerunud rekordarv võistlejaid. Võistlusi aitab korraldada PRIA, Kultuur Kapital, auhinnafondi panevad kokku Mati Pärnasalu, perekonnad Michelis ja Katkosilt, A le Coq ja KTM ning muidugi Adrenalin Arena. Ühekorsed võistluslitsentsid aitab tasuda EMF!

Adrenaliinirohket aastavahetust!