Adrenalin Arena novembrikuu uudiskiri

Adrenalin Arena motokrossi hooaeg on täies hoos käima läinud. Ootame sõitma nii suuri kui ka väikseid motomehi ja –naisi.
Suurtele motokrossifännidele ja tõsistele treenijatele on Adrenalin Arena langetanud hooajakaardi hinda 1200€-lt 800-le, samuti on võimalik sel hooajal hallis rentida igapäevaselt transpondreid (või kasutada oma) ja näha oma ringiaegu reaalajas televiisorist halli seinal ning hiljem lasta ajad endale paberi peale printida!

Lisaks on võimalik kasutada motokrossitreenerite Avo Leok ja Ardo Kauriti juhendamist, nii grupis kui ka individuaaltreeningutel ning rentida motokrossihalli välja eratreeninguteks hinnaga alates 150€/tund.

Kaugematele tulijatele pakuvad hotellid Kubija, Tamula ja Ööbikuoru Villa 10% soodustust majutusele, kui kasutatakse broneerimisel märgusõna “Adrenalin Arena”.

8.-10. november on hallis aga isadepäeva eri, mis tähendab, et kui isa ja poeg koos sõitma tulevad, sõidab isa sel päeval tasuta!

28. novembri hommikupoolik on taaskord aga laste päralt, sest kel 10-14 ootame motohalli esmaproovijaid ning alles neid, kel sõidukogemust vähe. Kohal on mitmed treenerid ja juhendajad ning rada avatud ainult lastele!

Kohtumiseni motohallis!