23.03.2013 Adrenalin Arena Baltic Cup põnevad sõidud selgitasid välja sarja parimad!
youporn lupoporno youporn

film porno
Võrumaal, Sõmerpalus asuvas Adrenalin Arena motohallis pandi laupäeval punkt selle talve ühele põnevaimale sarjale koduses motokrossis, Adrenalin Arena Baltic Cup. Läbi kolme etapi jagus sõitudesse osalejaid nii Eestist, Lätist, Soomest, Leedust, Venemaalt kui ka Ukrainast. Viimane, kolmas etapp selgitas välja Adrenalin Arena Baltic Cup võitjad.

MX1 ja MX2 klassi sõitjad olid taas ühises stardis ja päeva kiireimates sõitudes alustas võidukalt Vytautas Bucas (Honda) Leedust, kes võitis esimese sõidu nii üldarvestuses kui MX1 klassis. Talle järgnes nii MX1 klassis kui üldarvestuses Karel Kutsar (KTM, Sõmerpalu MK) ja kolmas mees mõlemas arvestuses oli Joni Roos (Yamaha) Soomest. MX2 klass esikolmik oli järgmine: Waltteri Koskinen (Honda, Soome), Karlis Podnieks (Läti) ja Aron Lenzius (KTM, Tartu Enduro Klubi). Teises sõidus oli väga tuline heitlus esikoha peale, Bucas edestas Kutsarit vaid 0,6 sekundiga, kolmas oli MX2 klassi kiireim mees Waltteri Koskinen ja siis MX1 klassi kolmas mees Rene Ranniko (Suzuki, Soome). MX2 klassis järgnesid Koskinenile Raigo Suija (Kawasaki, Viljandi VMK) ja Karlis Podnieks. Kolmas sõit ja taas tõsine Leedu-Eesti heitlus, kus kolmandat korda jäi peale üks Leedu parimaid krossimehi Bucas, kellele Kutsar kaotas 4,7 sekundiga. Kolmas oli Joni Roos. MX2 klassi kiireim oli Podnieks, teine Koskinen ja kolmas Suija.

Etapi kokkuvõttes jagunesid kohad järgnevalt: MX1: Bucas, Kutsar ja Ranniko. MX2: Koskinen, Podnieks ja Suija. Adrenalin Arena Baltic Cup sarja võit MX1 klassis läks Bucasele, teine Kutsar ja kolmas Ranniko. MX2 klassis viis võidu Soome Koskinen, teine Podnieks ja kolmas Suija.

MX2 jun klassis sai kolme sõidu võiduga kindla etapivõidu Patrik Raittala (KTM, Soome), kes on ka sarja kokkuvõttes parim. Aron Lenzius oli etapil teine ja ka kokkuvõttes kuulus talle teine koht. Etapil oli kolmas Läti tüdruk Samanta Josta (KTM, Läti), kes sarja kokkuvõttes oli seitsmes. Kolmas koht kokkuvõttes kuulus Tomass Sileikale, kes võitis kaks esimest etappi ja kolmandal ei osalenud.

MX B klassis võitis nii etapi kui Adrenalin Arena Baltic Cup sarja soomlane Jere Lipponen (Kawasaki), teine oli etapil Olli-Pekka Hörkkö (KTM, Soome), kes kokkuvõttes oli kolmas ja etapi kolmanda koha saanud Tarmo Jaasi-Tamm (KTM, Motoklubi K&K) oli kokkuvõttes teine. MX C klassis võitis etapi Rivo Kaju (Yamaha, Viljandi VMK), kes sarja kokkuvõttes platseerus kolmandale kohale. Etapil oli teine Fred Tobreluts ja kolmas olnud Mihkel Kaarov (Kawasaki, Kagu MK) oli selle klassi üldvõitja. Sarja kokkuvõttes sai teise koha Kevin Partenen (Kawasaki, Äksi MK).

Naiste sõitudes polnud vastast Samanta Jostale, kes võitis nii kindlalt etapi, etapil oli teine Kristiina Raba (KTM, Viljandi VMK) ja kolmas Kris Jalas (TM, Sõmerpalu MK). Sarja kokkuvõttes oli võitjaks Kris Jalas, teine Kristiina Raba ja kolmas Meeri Lonn (Kawasaki, Adrenalin Arena).