Ülipõnev MiniMX Adrenalin Arena Cup EKV ja Soome-Eesti maavõistluse II etapp peeti Adrenalin Arenal 16.02.2013

16. veebruar peeti Võrumaal, Sõmerpalus MiniMX Adrenalin Arena Cup EKV ja Soome-Eesti maavõistluse teine etapp, kuhu kohale oli tulnud rekordarv minimehi ja -naisi nii Eestist, Lätist kui ka Soomest.
Expert klassi arvestuses olidki kõik kolm riiki esindatud – I koht läks Lätti Raivis Levansile, tubli sõidu teinud eestlane Günther Sein oli teine ning kolmas koht läks Soome Juha Raitmaale.
Hobby klass oli seekord esindatud lausa 28 mehega ning põnevust jagus mõlemasse sõitu. Kahe sõidu tulemusena jäi esikolmik Eestisse, järjestus Tanel Turro, Kardo Orav, Romet Ahi.
Junioritest oli kiireim poiss Claus Oliver Pajuri, kes võitis kindlalt nii esimese kui ka teise sõidu, tema järel teine Hobby klassi esimene Tanel Turro, kolmas Kevin Kaurson.
Kuigi naisi oli sel korral rajal vaid 4, oli esikoha eest võitlus tuline. Esimese sõidu võitnud Kristiina Raba, pidi teises sõidus alla vanduma Mirell Põllumäele, kes napsas tema eest ära üldkokkuvõttes esimese koha, kolmas oli Sõmerpalu Motoklubi oma tüdruk Kris Jalas.
Seeniorite kiireim oli Mati Tagapere Marko Lepiku ja Ainars Karro ees.
Ühed põnevaimad sõidud toimusid kindlasti perekondlikus võistlusklassis “Vammil”, kus jõudu katsusid ühe perekonna nimega mehed ja naised. Võistkondlikus arvestuses jäi peale perekond Raba, teine oli Raudnagel ja kolmas koht läks meeskonnale Rebane.
MiniMX Adrenalin Arena EKV kolmas etapp sõidetakse 24.märts 2013