Adrenalin Arena Cup 2012 Rahvasportlastele

1. aprillil toimunud Adrenalin Arena Cup 2012 Rahvasportlastele, kus võisteldi kolmes klassis – MX A, MX B, MX C.
Osavõtjaid oli seinast seina – nii vanasid kalasid kui ka täiesti uustulnukaid, nii noori kui ka juba veterane, esindatud olid eestlased, venelased ja lätlased.

Kõikides võistlusklassides toimus vabatreening, kvalifikatsioon ja kaks starti.
Kõige rohkem võistlejaid oli klassis MX C, kokku 17 motosõpra. Esikolmik sai selgeks juba kvalifikatsioonis – Tarvi Remmelgas, Urmel Kelder ja kolmas Egert Säärits, nii esimene kui ka teine sõit lõppes samas järjestuses. MX C klassi võistles ka võistluste ainus naisterahvas – Kris Jalas, kes suutis nii mõnegi mehe oma selja taha jätta.

Klassis MX B astus kindlalt kõige kõrgemale poodiumi kohale Reiko Kikas, teise ja kolmanda koha heitluses jäi peale Koit Sööt, kolmas Urmas Heliste.

MX A ehk siis “kõige kiiremad mehed hallis” klassi kindel võitja oli Timmo Mõts, kes juba peale esimesi kurve asus mõlemaid sõite juhtima. Teisele koha sai lätlane Karlis Podnieks ning kolmas koht kuulus Tarmi Jaasi-Tammele.

Pildid saadaval Adrenalin Arena Facebooki lehel.

Adrenalin Arena meeskond tänab kõiki osavõtjaid!